ترجمه تخصصی مقاله

ترجمه تخصصی مقاله۱۳۹۸-۳-۶ ۲۰:۵۳:۳۸ +۰۰:۰۰

همیشه ترجمه و تبدیل لغت های یک زبان به زبان دیگر برای حرفه ای ترین مترجم ها کار مشکل و گاها پر اشتباهی می تواند باشد. به همین دلیل است که به صورت آنلاین و حتی آفلاین سی دی ها و وب سایت های متعددی برای ترجمه کلمه به کلمه و تا حدی جمله به جمله به وجود آماده است. شاید یکی از جامع ترین وب سایت های ترجمه آنلاین در دنیا سایت Google Translate میباشد که بیشتر زبان ها را پوشش میدهد و هر روز هم قابلیت های آن بهبود پیدا می نماید.

از این رو وجود طراحی سایت ترجمه برای بسیاری از افراد در وهله اول به عنوان هدفی که بتوانند برای زبان مادری خود کاری را انجام داده باشند انگیزه بخش میباشد. البته در ادامه همین مقاله به شما عزیزان توضیح خواهیم داد که چگونه می توان از طراحی سایت ترجمه کسب در آمد نمود ولی نکته ای بسیار اهمیت دارد وجود سایتی است که کارکرد درستی داشته باشد و کاربر آن وب سایت بتواند به راحتی از سایت استفاده نماید و ترجمه خود را با کوچکترین اشتباه داشته باشد.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که بر سر راه طراحی سایت ترجمه می تواند وجود داشته باشد بخش ترجمه متون و چند کلمه ای میباشد که حتی بزرگترین سایت ها هنوز در راه تکامل خود در این بخش میباشند. شرکت طراحان نوین نت ایرسا سعی نموده است تا در پروژه های طراحی وب سایت ترجمه خود بتواند این مشکل را با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی به خوبی رفع نماید. البته طراحی بصری خوب و بدون نقص (UI/UX) هم میتواند در کشاندن کاربران علاقه مند به استفاده از ترجمه های آنلاین میتواند تاثیر بسیار خوبی در موفقیت آن وب سایت نیز داشته باشد.

در ابتدا شما میتوانید از شماره های تماس با شرکت ما در رابطه با طراحی سایت ترجمه و یا هر طراحی سایت دیگری تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده ازپیش فاکتور طراحی سایت مشخصات لازم برای طراحی سایت ترجمه خود را نیز برای ما ارسال فرمایید.

ما حتما بنا به نیاز شما برای طراحی سایت ترجمه طرح گرافیکی و یا همان اسکچ گرافیکی را تهیه و طراحی خواهیم نمود تا بتوانیم دیدگاه درست تری را از طرح گرافیکی سایت شما برایتان آماده نماییم.

ما همیشه سوال اصلی از بازدید کنندگان و یا خود صاحبان سایت های ترجمه آنلاین میتواند مطرح باشد این است که این سایت ها کلا برای صاحبانشان چه سودی دارند و یا چگونه می توانیم از سایت ترجمه خود کسب درآمد نمایم؟

پاسخ های متعددی برای این سوال وجود دارد ولی یکی از مهمترین و شاید قانع کننده ترین پاسخ ها برای این سوال این است که شما در ابتدا باید به فکر این باشید که تعداد بازدید کننده سایت خود را بالا و بالاتر ببرید. این کار در وهله اول کار یک هفته و یک ماه نمیباشد بلکه ماه ها و شاید هم سال ها باید بر روی آن سرمایه گذاری زمانی و مالی نمایید تا کاربران گسترده ای در سطح اینترنت سایت شما و سرویس ها و قابلیت های سایت شما را بشناسند. حتی در این زمان نباید ارائه سرویس های شما متوقف شود بلکه باید به فکر ارتقاء و پیشرفت وب سایت باشید تا دائما مشترکان شما احساس نمایند که سایت شما زنده و پویا میباشد. در این زمان است که تعداد بازدید کنندگان سایت شما افزایش پیدا نموده است, شما میتوانید کاربری جدیدی را به سایت خود اضافه نمایید و آن هم کارکرد تبلیغاتی می باشد چراکه بسیاری از کسب و کارها دوست دارند تبلیغات خود را در سایت هایی انجام دهند که بازدید کننده خوبی دارند تا بتوانند بهتر و موثرتر کار و حرفه خود را تبلیغ نمایند. در اصل شما از بازدید کنندگان سایت خود که شاید سال ها در حال استفاده از سرویس های مجانی بودند در حال کسب درآمد هستید و به هدفی که داشتید به راحتی میتوانید دسترسی پیدا نمایید.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا سرویس ها و خدماتی که میتوان در طراحی سایت ترجمه در نظر گرفت رو خدماتتان عرض نماییم:

  • بخش بهبود عملکرد سیستم توسط کاربران سایت چنانچه بخواهند ترجمه ای را بهتر نمایند
  • ثبت نام در سایت
  • قوانین استفاده از سایت
  • تماس با ما
  • طراحی گروه هایی که بتوان کاربران به راحتی گروه مربوطه را برای ترجمه انتخاب نمایند مانند : پزشکی و کامپیوتر  فلسفه و …
  • امکان آپلود فایل برای ترجمه مانند عملکرد دارالترجمه
  • معرفی مترجمان و گرفتن کار برای آنها و ایجاد نمودن فرصت شغلی

و بسیاری از قابلیت های دیگر که حتما در زمان مناسب همزمان با طراحی وب سایت ترجمه برای شما بازگو خواهیم نمود و مشاوره خیلی خوبی را برای شما توسط کارشناسان و طراحان و برنامه نویسان طراحان نوین نت ایرسا خواهیم داشت.

نوعی دیگر از طراحی وب سایت های ترجمه را به می توان به عنوان محلی برای اشتغال در نظر گرفت. بطوریکه شما میتوانید با طراحی سایت ترجمه که می تواند متون افراد را بگیرد و سپس کار ترجمه را برای آنها انجام دهد و سپس با پرداخت هزینه ترجمه مورد نظر را به وی ارائه نماید  طراحی و برنامه نویس نمود. در این جا شما میتوانید مترجمان خوب و یا حتی تازه وارد را دسته بندی نمایید و بر طبق کیفیت ترجمه هزینه های خود را در سایت برای مخاطبان خود نیز تعیین نمایید. در این نوع از طراحی وب سایت ترجمه باید پنل کاربری خوبی را برای مترجمان و کاربران سایت و حتی خود مدیر سایت نیز در نظر بگیرید تا همه این بخش ها بتوانند به خوبی با یکدیگر در ارتباط باشند.

در ابتدا در طراحی سایت ترجمه آنلاین لازم است محاسبه گر قیمت را در صفحه اصلی سایت قرار داد تا کاربران بتوانند به راحتی قیمت را محاسبه نمایند و سفارش ترجمه آنلاین خود را ثبت نمایند. معمولا در طراحی سایت ترجمه آنلاین کار را میتوان به ۳ بخش تقسیم بندی نمود: ۱ – ثبت سفارش ترجمه ۲- انتخاب مترجم ۳ – تحویل کار ترجمه

حتما بخشی راهم برای ثبت نام مترجمین باید در نظر گرفت که به راحتی بتوانند به عنوان نیروی کار با شما ارتباط برقرار نمایند و شما بعد از تایید صلاحیت و رتبه بندی آنها بتوانید به صورت دور کاری با آنها ارتباط برقرار نمایید.

خوشبختانه در ارتباط با طراحی سایت ترجمه آنلاین مطالب و دانستنی های بسیار زیادی وجود دارد که حتما در جلسه حضوری و یا تلفنی که با کارشناسان در شرکت طراحان نوین نت ایرسا صحبت خواهید نمود, به تمامی این موارد و عوامل موفقیت در سایت های ترجمه آنلاین اشاره خواهیم نمود.

برای مشاوره رایگان و سفارش با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۹۳۱۸۸۳ و ۰۹۱۲۳۳۹۰۷۸۱تماس بگیرید.