در باره ما

در باره ما۱۳۹۸-۳-۶ ۲۰:۰۵:۱۰ +۰۰:۰۰

شرکت طراحان نوین نت ایرسا در سال ۱۳۹۰ در زمینه خدمات تحت وب توسط جناب آقای مهندس سید علیرضا سیدرضایی و با مدیریت ابراهیم شهباز گهروئی تأسیس گردید.

شرکت طراحان نوین نت ایرسا با توجه به نیاز روز کسب و کارهای امروز به همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا در جهت شرکت در بازار رقابتی و معرفی کسب و کار، خدمات و محصولات خود به بازار روز دنیا و سرعت بخشیدن به فرایند کسب و کار، با عرضه محصولات تحت وب خود با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در جهت ماندگاری شما در این بازار همراه شما خواهد بود.

گروه متخصصین طراحان نوین نت ایرسا ، با ایده های خلاقانه خود در زمینه های مختلف طراحی قالب سایت، طراحی لوگو و لوگو تایپ، ساخت تصاویر متحرک و … با ابزارهای روز در جهت رضایت مشتریان ما گام برمیدارند.

متخصصین طراحان نوین نت ایرسا با برخورداری از برترین دانش برنامه نویسی و روز دنیا، در جهت تهیه نرم افزارها، اپلیکیشن ها و وب سایتهای تحت وب به صورت کاملا بهینه با برخورداری از امنیت بالای برنامه نویسی گام برمیدارد.

کلیه سایتهای طراحی شده طراحان نوین نت ایرسا به صورت رسپانسیو و قابل مشاهده در موبایل و تبلت میباشد و اصول بهینگی سایتها که از ملزومات سئوی سایت میباشد، از همان ابتدای امر توسط متخصصین ما رعایت میشود.

با توجه به نیاز اساسی وب سایتها به پشتیبانی دائمی، سایت الکساسایت(طراحان نوین نت ایرسا) مجهز به سیستم تیکت میباشد و ارتباط ما با مشتریان همواره برقرار است و گروه پشتیبانی ما با پشتیبانی شبانه روزی وبسایتهای شما در خدمت شما عزیزان میباشد. قابل ذکر است خدمات پشتیبانی ما در سال اول به صورت رایگان ارائه میشود.

تولید محتوای مناسب یکی از نیازهای اساسی برای سئو و بهینه سازی سایت می باشد. گروه تولید محتوای ما با برخورداری از تیمی متخصص در زمینه تهیه و ساخت تصاویر منحصر به فرد برای سایت شما در خدمت شما عزیزان میباشند.

نحوه مدیریت سایت به صورت رایگان، در هنگام تحویل پروژه در قالب فیلمهای آموزشی در اختیار شما قرار میگیرد.