طراحی سایت آگهی

طراحی سایت آگهی۱۳۹۸-۳-۶ ۱۹:۰۵:۰۱ +۰۰:۰۰

طراحی سایت آگهی، تبلیغاتی و نیازمندی یکی از تخصص های مجموعه ما می باشد، با توجه به کسانی که در این زمینه در حال فعالیت هستند ، یک وب سایت خاص و عالی می تواند خود را به مراتب بالا برساند . طراحی سایت های اختصاصی در زمنیه های تبلیغاتی امکانات خاصی را می تواند داشته باشد تا مثال زدنی شود .

طراحی سایت آگهی

در سایت آگهی و نیازمندی  آنها آگهی را نمایش می دهند ، افراد در میان آگهی ها آن چیزی که نیاز دارند را انتخاب می کنند.  حال سیاست ها و برنامه ریزی اینکه چگونه این کار باید انجام شود تا کاربران بیشتر پیش شما بیایند ، خودش یک داستان بسیار جذاب می باشد. همه ما وب سایت دیوار ، شیپور را می شناسیم . اینها الگوها بسیار عالی هستند تا بتوانیم یک وب سایت مثال زدنی داشته باشیم .

 برای کسب درآمد از وب سایت آگهی ، باید فکر و تلاش کرد، نظارت بر محتوای وارد شده سایت باید به صورت مدام انجام گیرد تا ترافیک به سمت شما بیاید و با داشتن اشخاصی که در وب سایت شما آگهی ثبت می کنند هزینه دریافت کنید .

وب سایت های آگهی که توسط مجموعه ما طراحی می شود از نظر سئوی داخلی بسیار عالی عمل کرده ، فقط کافی است که ساختار بیرونی سایت مانند تبلیغات ایمیل ، اطلاع رسانی آگهی ها و  . . . انجام شود، موتورهای جستجو به وب سایت طراحی شده احترام خواهد گذشت،

 پیاده سازی ایده های خاص در وب سایت های آگهی

داشتن ایده هایی خاص برای جذب مخاطب در سایت های آگهی بسیار مهم است ، وایده باید بر اساس نیاز کاربران که از سایت بازدید می کنند فکر شده ، و همه جوانب آن بررسی و سپس پیاده سازی شود ، هر چیزی که به ظاهر و از نظر خودتان مفید است شاید اصلا برای کاربران جذاب نباشد . 

برای مثال مدل کسب درآمد سایت دیوار . با فوری کردن از افراد هزینه دریافت می کند . 
بسیاری از کارفرمایانی که  طراحی سایت آگهی و نیازمندی را از ما درخواست می کنند، در نظر دارند که سایت های تخصصی در زمینه های مختلف پیاده سازی شود ، مثلا سایت آگهی در زمینه ساختمان  و یا سایت نیازمندی برای جنس های معاوضه ای و . . .  ما از این کارهای استقبال می کنیم و می توانیم ایده و نظر شما را در وب اجرا کنیم .

گاهی اوقات ایده های از قبل طراحی شده هم نتیجه خوبی می دهد ، مثلا داشتن یک وب سایت برای خرید و فروش بک لینک سئو، یا سفارش آگهی های رپورتاژ ، وب سایت هایی نمونه های آن بسیار زیاد است و شما هم می تواند یکی از آنها باشید و به کسب در آمد بپردازید

بهینه سازی سایت

یک وب سایت آگهی علاوه بر اینکه باید خیلی ساده باشند باید قوانین سئو و بهینه سازی سایت را به خوبی رعایت کنند تا موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و . . . بتوانند انها را تجزیه و تحلیل کرده و در نتایج خود نمایش دهند، ما می توانیم برای شما در وب سایت های مختلف، شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر و … فعالیت های خوبی جهت معرفی سایتتان انجام دهیم تا خیلی سریع تر شناخته شوید

مواردی کلی در بهینه سازی سایت های آگهی رعایت می کنیم مانند :

 بهینه کردن آدرس های صفحه

 اختصاصی کردن گروه ها و نوشتن توضیحات

 تگ گذاری پیشرفته 

 استفاده از OPEN GRAPH ها برای شبکه های اجتماعی

 استفاده از فریم ورک های معتبر جهت بهینه کردن فایل ها

 ثبت و اضافه کردن event های گوگل آنالیز به صورت اتوماتیک جهت follow کردن بازدید کنندگان

روش های پیاده سازی سایت ها آگهی آنلاین

۱-استفاده از cms های از پیش تعریف شده 
۲-پیاده سازی سایت آگهی – تبلیغات و یا نیازمندیها بر اساس خواسته های شما 

در حالت اول ما برای شما به مدت ۴ روز یک وب سایت پیاده سازی خواهیم کرد که حالت های عمومی یک وب سایت آگهی را همانند ایستگاه دارد، پوسته سایت هم نسبت به خواسته شما طراحی می شود، در این حالت شما با کمترین هزینه می توانید یک وب سایت آگهی و تبلیغاتی داشته باشید.
در حالت دوم طراحی وب سایت شما به صورت کاملا اختصاصی نسبت به نیاز ها و ایده های شما پیاده سازی خواهد شد به طوری که دقیقا چیزی که شما می خواهید ساخته خواهد شد، در ضمن اضافه کردن نیاز های شما در این ماژول با هزینه خیلی کمتری نسبت به مرحله اول اجرا خواهد شد

برخی از امکانات سایت آگهی :

 امکان تعریف نام صفحه و توضیحات و کلمات کلیدی برای هرآگهی

 امکان تعریف سئوی صفحه اصلی سایت

 امکان خروجی گرفتن اکسل از فهرست کاربران – اعضای خبر نامه

 بخش اخبار و تازه های سایت

 اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

 صفحه ساز داینامیک

 گروه بندی داینامیک

 سایت مپ خودکار برای موتورهای جستجو

 تعیین سطوح دسترسی برای مدیران سایت

آغاز تحول در کسب وکار خود را با طراحی یک سایت وردپرسی ارزان انجام  دهید.

آنچه که امروز موجب رونق کسب وکار شما وگسترش آن به دورترین نقاط کشورخواهد شد.

شروع قیمت طراحی سایت از ۴۸۰ هزار تومان

برای مشاوره رایگان و سفارش با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۹۳۱۸۸۳ و ۰۹۱۲۳۳۹۰۷۸۱تماس بگیرید.