طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک۱۳۹۸-۳-۶ ۱۸:۵۷:۴۴ +۰۰:۰۰

 طراحی سایت املاک

در حال حاضر هر کسب و کاری برای توسعه به فعالیت و حضور در اینترنت نیازمند است و در این میان مشاورین مسکن یا همان املاکی ها نیز از این رویه پیروی می کنند، نیز جستجو و تقاضا در رابطه با خرید یا فروش و اجاره مسکن نیز در سالیان گذشته در فضای اینترنت و سایت ها افزایش زیادی داشته است و طراحی سایت املاک برای پیشرفت ضروری به نظر می رسد. همه ما بسیاری از نیازهای خود را در اینترنت جستجو می کنیم و فعالیت و اهمیت حضور در دنیای اینترنت روز به روز رو به افزایش است. حضور در اینترنت باعث شده که دامنه فعالیت به شکل وسیعی گسترش پیدا کند، به نوعی که برخی از مشاورین املاک از محل کسب و کار خود پا فراتر گذاشته و در استان و کشور فعالیت می کنند. کاربران می توانند در هر جایی مسکن مد نظر خود را دیده و موقعیت دقیق و تصاویر آن را مشاهده کنند و در صورت نیاز اقدام به خرید یا فروش و اجاره کنند.

طراحی سایت برای بنگاه املاک و مشاغل مرتبط

بنگاه های املاک و سایر کسب و کارهایی که در این حرفه مشغول به فعالیت هستند راه های زیادی برای تبلیغات دارند. روش های مرسومی مانند تبلیغ در روزنامه ها و نیازمندی ها و نیز چاپ بروشور و بنر و غیره رواج فراوانی در میان این قشر از کسبه دارد. اما سوالی که در اینجا باید از آنها پرسید این است که آیا امروزه نیز این روش کارایی دارد؟ آیا روش های بهتری در بازار تبلیغات وجود دارد؟ آیا این روش های مرسوم و گاهاً قدیمی مقرون به صرفه می باشد؟ جواب دادن به این سوالات آسان است. بله. این روش ها هم هزینه بر هستند و هم تأثیری کوتاه مدت دارد و بهتر است به فکر ایده جدیدی باشند. طراحی سایت املاک روشی است که هم از نظر هزینه و هم بازخورد بسیار بهتر می باشد و اکثر بنگاه های املاکی موفق به سمت این روش حرکت می کنند.

امکانات و مزایای طراحی سایت املاک

املاکی ها در صورتی که بخواهند متفاوت باشند و در امر تبلیغات به روز و موفق تر عمل کنند باید به روش های نوین روی بیاورند. طراحی سایت املاک به آنها این مزیت را می دهد که یک بنگاه ۲۴ ساعته باشند و از تبلیغاتی کارا و همیشگی برخوردار شوند. جامعه هدف خود را به راحتی لینک شوند و با هزینه اندکی بتوانند بیشترین مشتری را جلب نمایند. با بهینه سازی مناسب و سئو خوبی که برای طراحی سایت املاک در نظر می گیرند می توانند در گوگل رتبه خوبی داشته و حجم وسیعی از مشتریان را مستقیماً به سایت خود راهنمایی کنند. با یک هزینه نه چندان زیاد اولیه و طراحی سایت املاک دیگر هزینه خاصی نخواهند داشت و از شر هزینه های مداوم برای تبلیغات نیز راحت خواهند شد.

 

 

امکانات اولیه در طراحی سایت املاک

مشاهده موقعیت جغرافیایی ملک مورد نظر

محدود کردن جستجو به موارد دلخواه مانند تعداد اتاق و زیر بنای ملک و… 

قسمت اخبار و اطلاعیه ها در مورد بازار مسکن

وجود قابلیت ثبت مسکن دلخواه به وسیله اشخاص مختلف

قابلیت بارگزاری تصاویر و ویدئو از ملک در کنار توضیحات

امکان پنل ارسال پیامک به تعداد دلخواه برای بانک شماره ها

امکان پرداخت اجرت و بیعانه برای نگه داشتن مسکن برای متقاضی

مشاهده موقعیت اماکن و دسترسی ها در اطراف ملک بر روی نقشه

و موارد بسیاری دیگر که بر حسب نیاز مدیر در طراحی سایت املاک قابل اجرا می باشد

 

وب سایت املاک ، یک مزیت رقابتی خوب

در عصر حاضر اکثر فعالیت های بشر از جنبه فیزیکی و جابجایی و مراجعات حضوری، جنبه مجازی به خود گرفته است. احتمالا خود شما هم از این خدمات استفاده کرده اید. به عنوان مثال انتقال وجه و یا پرداخت قبض تان را از طریق اینترنت انجام داده اید و یا به عنوان سرگرمی و یا کسب دانش به مرور وب سایت های مربوطه پرداخته اید.

اما نکته ای که وجود دارد این است که شما می توانید از این ظرفیت گسترده اینترنت در کسب وکار املاک خود بهره بگیرید. برای این کار ، کافی است که شما در کنار بنگاه معاملاتی  املاک خود ، یک وب سایت املاک داشته باشید. حال باید به این سوال پاسخ داد که طراحی سایت املاک مستلزم رعایت چه اصولی است؟ برای اینکه یک وب سایت املاک موفق داشته باشیم چه آیتم هایی را باید رعایت کنیم؟ اگر آیتم های خاصی برای طراحی سایت املاک در نظر گرفته ایم این آیتم ها چقدر کاربردی هستند و چه کنیم که سایتمان یک وب سایت کاربر پسند باشد ؟

طراحی سایت املاک حرفه ای در ساده ترین حالت می تواند شامل موارد زیر باشد

 • ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با حرفه املاک
 • امکان معرفی و مشخص کردن مکان جغرافیایی دفتر شما روی نقشه
 • امکان معرفی واحد ها و ملک های موجود و مشخص کردن مکان آن ها روی نقشه
 • امکان معرفی تصویری املاک
 • امکان بیان توضیحات کافی در مورد شرایط مختلف خرید ، فروش ، رهن و اجاره املاک
 • امکان بیان آخرین اخبار روز این حوزه و تغییرات اساسی در شرایط و قیمت ها
 • امکان معرفی مولفه های مورد نیاز جهت بررسی یک ملک در قالب مقالات آموزشی
 • امکان نظرسنجی درباره ملک های مختلف توسط مشتریان
 • امکان مدیریت مشتریان به صورت ذخیره اطلاعات آنها در پایگاه داده های مناسب و اطلاع رسانی خودکار ایمیلی و یا اس ام اسی به آنها در صورت پیشنهاد های جدید
 • امکان پشتیبانی و ارتباط مشتریان با شما
 • و…
 • آغاز تحول در کسب وکار خود را با طراحی یک سایت وردپرسی ارزان انجام  دهید.

  آنچه که امروز موجب رونق کسب وکار شما وگسترش آن به دورترین نقاط کشورخواهد شد.

  شروع قیمت طراحی سایت از ۴۸۰ هزار تومان

  برای مشاوره رایگان و سفارش با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۹۳۱۸۸۳ و ۰۹۱۲۳۳۹۰۷۸۱تماس بگیرید.